Ozvučovací, osvětlovací, pódiovou a projekční technika


JBL Dynacord Yamaha AKG Shure Sanyo Crown IT HITACHI SAMSUNG TASCAM
Působíme rovněž jako přímý dodavatel kompletního technického zabezpečení, kulturních, společenských, sportovních a firemních akcí, kde zajišťujeme ozvučovací, osvětlovací, pódiovou a projekční techniku formou pronájmu a obsluhy technického zařízení.
Na klíč zrealizujeme veškeré Vaše společenské akce, (indoor, outdoor) módní přehlídky, konference, tlumočení, prezentace, koncerty, výstavy, party, meetingy, bankety, recepce, večírky.

Po dohodě možnost pronájmu bez technické asistence nebo zvukaře - nutnost základní znalosti ovládání audio techniky.

Dále nabízíme zajištění, nebo pronájem osvětlovací techniky, jakou je barevná světelná, nasvicovací a efektová technika.
Nabízíme osvětlovací světelné T rampy, hliníkové konstrukce ( Truss ) osazené světly PAR, světelné rampy pro světla, mixážní světelné ovládací pulty, lasery i s možností animace - projekce loga, výrobníky mlhy, pěny, scannery, světelné otočné hlavy, barevné světelné efekty a jiné.
Světla je možno ovládat zvukem nebo ovládacím pultem. Většina světelné a efektové techniky je osazena novou technologií LED s možností řízení DMX nebo ILDA.

Nedílnou součástí našich služeb je rovněž zajištění zobrazovací videotechniky. Připravíme pro Vás velkoplošné zobrazovacích systémy, řešení pro školení, malé komorní akce i velké sály, konference, kongresy, veletrhy a výstavy.
Při těchto realizacích používáme datové projektory, datové stěny, videoprojektory, vysoce kvalitní projekční plochy značky Tüechler na přední i zadní projekci.


Pracujeme se značkami:
JBL aktivní a pasivní reproduktory
DYNACORD     aktivní a pasivní reproduktory
DYNACORD mixážní pulty
NIVTEC hliníkové konstrukce a podia
YAMAHA digitální mixážní pulty
AKG mikrofony, bezdrátové i drátové, mikroportů s dynamickými klopovými mikrofony, hlavové ( náhlavní ) + mikrofonní diverzní přijímače
SHURE mikrofony, bezdrátové i drátové, mikroportů s dynamickými klopovými mikrofony, hlavové ( náhlavní ) + mikrofonní diverzní přijímače
SANYO projekce
CROWN IT zesilovače
HITACHI projekce
SAMSUNG plazmy
TASCAM CD přehrávače